Brisingr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Brisingr

Fórum pojednávají o knize Brisingr
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  Pravidla  

 

 Jak to bude dál?

Goto down 
+20
LiefzDel
Inu
Kořas
Elensar
certyx
Zjjd75
Dragonfly
Vasek242
feraf
Luthien
Aksilka
Chosse
Tomiiik7
ari.com
Jerky
deathskull
KSSA
blombik
Ziketan
RORAN
24 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Inu
Kecal
Kecal



Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 02. 11. 08

Jak to bude dál? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? - Stránka 3 Icon_minitimeSat Feb 07, 2009 10:35 pm

Tomiiik7 napsal:
blombik napsal:
Vydra napsal:
Teda konec knížky byl asi nejlepší, i když mě to, co se týká děje, zklamalo. Několik nelogických kroků bez zvláštního důvodu, chmmmmm. Neutral

jaký kroky? Ať nad nima můžem přemejšlet i my, co jsme si jich nevšimli Wink .

Jinak pokud si toho někdo nevšimnul, tak takhle byl už i Eldest - nic se nedělo a na konci bitva Sad
Skvely tak uz mam taky doma brisingra...pro zajemnce o ofoceni mrknete na nejmenovanou warez stranku...warforum*.cz
mohl bych te poprosit o staženi nejakých nejmenovaných textů stacilo by od kapitoly 43 a poslat na email radek.valicek@email.cz ja se na warforum nemuzu ani zaregistrovat neposlou mi ani aktivacni email
Návrat nahoru Goto down
dung
Mluvil
Mluvil



Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 02. 01. 09
Location : někde poblíž

Jak to bude dál? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 08, 2009 12:51 pm

Inu napsal:
Tomiiik7 napsal:
blombik napsal:
Vydra napsal:
Teda konec knížky byl asi nejlepší, i když mě to, co se týká děje, zklamalo. Několik nelogických kroků bez zvláštního důvodu, chmmmmm. Neutral

jaký kroky? Ať nad nima můžem přemejšlet i my, co jsme si jich nevšimli Wink .

Jinak pokud si toho někdo nevšimnul, tak takhle byl už i Eldest - nic se nedělo a na konci bitva Sad
Skvely tak uz mam taky doma brisingra...pro zajemnce o ofoceni mrknete na nejmenovanou warez stranku...warforum*.cz
mohl bych te poprosit o staženi nejakých nejmenovaných textů stacilo by od kapitoly 43 a poslat na email radek.valicek@email.cz ja se na warforum nemuzu ani zaregistrovat neposlou mi ani aktivacni email

jestli se to vůbec vyplatí je to fakt mizerná kvalita (foceno mobilem) a je tam jen kapitola 43-44, ale jestli chceš.......
Návrat nahoru Goto down
Inu
Kecal
Kecal



Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 02. 11. 08

Jak to bude dál? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 08, 2009 1:24 pm

dung napsal:
Inu napsal:
Tomiiik7 napsal:
blombik napsal:
Vydra napsal:
Teda konec knížky byl asi nejlepší, i když mě to, co se týká děje, zklamalo. Několik nelogických kroků bez zvláštního důvodu, chmmmmm. Neutral

jaký kroky? Ať nad nima můžem přemejšlet i my, co jsme si jich nevšimli Wink .

Jinak pokud si toho někdo nevšimnul, tak takhle byl už i Eldest - nic se nedělo a na konci bitva Sad
Skvely tak uz mam taky doma brisingra...pro zajemnce o ofoceni mrknete na nejmenovanou warez stranku...warforum*.cz
mohl bych te poprosit o staženi nejakých nejmenovaných textů stacilo by od kapitoly 43 a poslat na email radek.valicek@email.cz ja se na warforum nemuzu ani zaregistrovat neposlou mi ani aktivacni email

jestli se to vůbec vyplatí je to fakt mizerná kvalita (foceno mobilem) a je tam jen kapitola 43-44, ale jestli chceš.......
klidne se desne nudim
Návrat nahoru Goto down
Inu
Kecal
Kecal



Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 02. 11. 08

Jak to bude dál? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 08, 2009 3:22 pm

tak jsem to prave docetl to malo co bylo nafoceny a nebylo to tak hrozny precist se to dalo pokud muzu poprosit nekoho s fotakem kdo by byl ochotnej to ofotit byl bych moc rad. nemuzu se dockat as budu mit taky knisku
Návrat nahoru Goto down
Elensar
Obyvatel Alegaesie
Obyvatel Alegaesie
Elensar


Poèet pøíspìvkù : 411
Join date : 02. 11. 08
Location : Трешть

Jak to bude dál? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? - Stránka 3 Icon_minitimeWed Feb 11, 2009 12:10 pm

Smile pro zájemce, se na serveru warfo***.cz objevil komleptní scan slovenské verze Brisingru. Ještě jsem to nezkoušel, ale má to cca 120MB, takže by to kvalitou mělo být OK...
Návrat nahoru Goto down
dung
Mluvil
Mluvil



Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 02. 01. 09
Location : někde poblíž

Jak to bude dál? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? - Stránka 3 Icon_minitimeWed Feb 11, 2009 12:45 pm

Elensar napsal:
Smile pro zájemce, se na serveru warfo***.cz objevil komleptní scan slovenské verze Brisingru. Ještě jsem to nezkoušel, ale má to cca 120MB, takže by to kvalitou mělo být OK...
zájemcům může poslat l**k na email (ti kdo se tam nedostanou......)
Návrat nahoru Goto down
kokos
Žvatlal



Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 31. 01. 09

Jak to bude dál? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: text   Jak to bude dál? - Stránka 3 Icon_minitimeTue Feb 17, 2009 7:16 pm

nevíte nekdo kde by se dal sehnat oficiální překlad v textovim formátu? nechci žádný oscanovyny stranky Smile prolezl sem všechny stranky s war*zem co znam ale nemužu estli nekdo mate l**k hodte mi to sem k0k0ss@seznam.cz
Návrat nahoru Goto down
Elensar
Obyvatel Alegaesie
Obyvatel Alegaesie
Elensar


Poèet pøíspìvkù : 411
Join date : 02. 11. 08
Location : Трешть

Jak to bude dál? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? - Stránka 3 Icon_minitimeTue Feb 17, 2009 7:29 pm

česká zatím není, je jen slovenská, ale též to není OCR, ale jen kvalitní scan.
Návrat nahoru Goto down
Jerky
Žvatlal



Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 17. 01. 09

Jak to bude dál? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? - Stránka 3 Icon_minitimeFri Feb 20, 2009 6:39 pm

dung napsal:
Elensar napsal:
Smile pro zájemce, se na serveru warfo***.cz objevil komleptní scan slovenské verze Brisingru. Ještě jsem to nezkoušel, ale má to cca 120MB, takže by to kvalitou mělo být OK...
zájemcům může poslat l**k na email (ti kdo se tam nedostanou......)

Pošli mi to prosím, nemůžu se tam dostat Sad katerrrinka198@seznam.cz
Kuju:-*
Návrat nahoru Goto down
marek7632
Žvatlal
marek7632


Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 03. 11. 08

Jak to bude dál? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? - Stránka 3 Icon_minitimeMon Feb 23, 2009 2:15 pm

Jerky napsal:
dung napsal:
Elensar napsal:
Smile pro zájemce, se na serveru warfo***.cz objevil komleptní scan slovenské verze Brisingru. Ještě jsem to nezkoušel, ale má to cca 120MB, takže by to kvalitou mělo být OK...
zájemcům může poslat l**k na email (ti kdo se tam nedostanou......)

Pošli mi to prosím, nemůžu se tam dostat Sad katerrrinka198@seznam.cz
Kuju:-*

Pls aj ja by som poprosil mselecky@inmail.sk
Návrat nahoru Goto down
kokos
Žvatlal



Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 31. 01. 09

Jak to bude dál? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 01, 2009 10:05 pm

na jiste strance s warezem sem objevil už normalně přepsanou knížku(žadny scan)
http://www.mediafire.com/?yyehym15gnj

jinak sem vytvořeil eště knižku jako javu
http://uloz.to/1385991/brisingr.rar
btw oba 2 soubory musíte dat do mobilu jinak vam to npude
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jak to bude dál? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jak to bude dál?
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Brisingr :: Blízká budoucnost-
Přejdi na: