Brisingr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Brisingr

Fórum pojednávají o knize Brisingr
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  Pravidla  

 

 Jak to bude dál?

Goto down 
+20
LiefzDel
Inu
Kořas
Elensar
certyx
Zjjd75
Dragonfly
Vasek242
feraf
Luthien
Aksilka
Chosse
Tomiiik7
ari.com
Jerky
deathskull
KSSA
blombik
Ziketan
RORAN
24 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Elensar
Obyvatel Alegaesie
Obyvatel Alegaesie
Elensar


Poèet pøíspìvkù : 411
Join date : 02. 11. 08
Location : Трешть

Jak to bude dál? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 4:05 pm

Smile přidávám se k žádosti... nemusíš nutně začít od začátku...od 43. kapitoly dál by to bylo ideální... také to nemusíš zrovna skenovat vím, že skenování tolika stran je opruz.. pokud máš dobrý foťák stačí to jen vhodně nafotit... pak by to šlo stihnout i za hodinu Smile

PS.: pokud to někdo naskenuje či dostatečně kvalitně ofotí, jsem ochoten to prohnat OCRkem a zvalidovat chyby...
Návrat nahoru Goto down
Luthien
Obyvatel Alegaesie
Obyvatel Alegaesie
Luthien


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 03. 11. 08
Location : Bratislava

Jak to bude dál? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 6:14 pm

blombik napsal:
Vasek242 napsal:
Tak mne dnes přišla kniha a překlad je srovnatelnej :-) odvedli jste dobrou praci :-)

Co takhle naskenovat a hodit na net?? Very Happy

lol! To je hroznéééé. Vy už fakt nevydržíte do sobotyyyy Razz Razz Razz Razz
Návrat nahoru Goto down
deathskull
Žvatlal



Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 02. 12. 08

Jak to bude dál? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 7:25 pm

noo, ono, nevim, kde to v sobotu sezenes:) CO jsem se ptal po knihkupectvi, tak vetsina rekla, ze to budou mit az po vikendu:) a ten je dlouhej. Tak ze se pridavam taky k zadosti:) Kapitolku co jsem vyskemral jsem vcera precetl a ani jsem se nenadal:)
Návrat nahoru Goto down
Dragonfly
Žvatlal
Dragonfly


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 02. 11. 08

Jak to bude dál? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 7:41 pm

certyx napsal:
Rak tohle je fakt nehorázné objednal jsem si poukaz ten přišel v pohod ale doteď mi nepřišla kniha. Tak jsem napsal na feagment at mi vysfetlý co je to za bordel? a oni odepsali že došlo k chybě a zapoměli objednavku vyexpedovat a že to pošlou zítra o nezabít je ?Tak jsem jim odepsal že v tom případě to beru jako nedodržení objednávky(mám jí mít 2 dny před vydaním) a nahlásím to české obchodní inspekci tak jsem zjedav co ted na to řeknou

to mi nerikej ze tam budu taky muset napsat.... komu jsi psal?
Návrat nahoru Goto down
http://forum.sff.cz/
Tomiiik7
Mluvil
Mluvil
Tomiiik7


Poèet pøíspìvkù : 108
Join date : 02. 11. 08
Age : 34
Location : Brno CZE

Jak to bude dál? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 29, 2009 1:20 am

Elensar napsal:
Smile přidávám se k žádosti... nemusíš nutně začít od začátku...od 43. kapitoly dál by to bylo ideální... také to nemusíš zrovna skenovat vím, že skenování tolika stran je opruz.. pokud máš dobrý foťák stačí to jen vhodně nafotit... pak by to šlo stihnout i za hodinu Smile

PS.: pokud to někdo naskenuje či dostatečně kvalitně ofotí, jsem ochoten to prohnat OCRkem a zvalidovat chyby...
taky prosim moc a moc byl bys buh Razz
Návrat nahoru Goto down
Kořas
Kecal
Kecal
Kořas


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 05. 11. 08

Jak to bude dál? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 29, 2009 6:56 pm

Já chci takýýýý
Návrat nahoru Goto down
Vasek242
Žvatlal



Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 10. 11. 08
Age : 32

Jak to bude dál? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: brisingr   Jak to bude dál? - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 29, 2009 10:29 pm

Už jsem to dočetl a už se těším na 4 knihu :-D už aby byla ! Jo a scenner nemam a o vykendu odjiždim na lyžák tak si musite počkat Sad soucítim svami
Návrat nahoru Goto down
RORAN
Admin
Admin
RORAN


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 02. 11. 08
Location : Příbram

Jak to bude dál? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 30, 2009 2:46 am

Prosím všechny, aby si nápad se scanerem rozmysleli, mohl by nastat problém s fregmentem. POkud na tom budete trvat, tak prosím nezveřejňujte zde ani odkaz na případný stránky.
Návrat nahoru Goto down
blombik
Obyvatel Alegaesie
Obyvatel Alegaesie



Poèet pøíspìvkù : 325
Join date : 04. 11. 08
Age : 35
Location : Ústí nad Orlicí/Brno

Jak to bude dál? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 30, 2009 10:57 am

RORAN napsal:
Prosím všechny, aby si nápad se scanerem rozmysleli, mohl by nastat problém s fregmentem. POkud na tom budete trvat, tak prosím nezveřejňujte zde ani odkaz na případný stránky.


Je mi to jasný, že za ty problémy to nestojí.
Jinak děkuji za práci všem, kdo se podíleli na překladu. Díky vám to čekání nebylo tak dlouhý. Odvedli jste skvělou práci!
Návrat nahoru Goto down
deathskull
Žvatlal



Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 02. 12. 08

Jak to bude dál? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 30, 2009 12:37 pm

Tak me prekvapilo zdejsi knihkupectvi, uz od stredy prodava triti dil:) Parada:)
Návrat nahoru Goto down
Tomiiik7
Mluvil
Mluvil
Tomiiik7


Poèet pøíspìvkù : 108
Join date : 02. 11. 08
Age : 34
Location : Brno CZE

Jak to bude dál? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 30, 2009 10:16 pm

RORAN napsal:
Prosím všechny, aby si nápad se scanerem rozmysleli, mohl by nastat problém s fregmentem. POkud na tom budete trvat, tak prosím nezveřejňujte zde ani odkaz na případný stránky.
pocky ale ja bych rekl ze to neni az takovej pruser...porece jenom tohle je forum...tady za to majtel domeny nezodpovida....mno nic tj jednop Smile myslim ze co nevidet to bude na nekterych warez forech Smile ale ja valim zitra do obchodu Razz
Návrat nahoru Goto down
Luthien
Obyvatel Alegaesie
Obyvatel Alegaesie
Luthien


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 03. 11. 08
Location : Bratislava

Jak to bude dál? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 31, 2009 12:54 am

Som bola dnes v kníhkupectve a skoro som dostala šoook lol! Predávali Brisingr!! Takže už ho mám pekne krásne doma lol!
Návrat nahoru Goto down
Tomiiik7
Mluvil
Mluvil
Tomiiik7


Poèet pøíspìvkù : 108
Join date : 02. 11. 08
Age : 34
Location : Brno CZE

Jak to bude dál? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? - Stránka 2 Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 6:48 pm

tak nakonec ho nemam Sad nemohl by nekdo naskenovat treba tu 43 44 kapitolu?pls tj tak 5 minut casu Sad
Návrat nahoru Goto down
Inu
Kecal
Kecal



Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 02. 11. 08

Jak to bude dál? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? - Stránka 2 Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 1:34 pm

tak když jste u toho skenování pokud by to někde udělal vůbec bych se tomu nebránil sem tet dostal neštovice boužel sem je jako malej neměl a mám to as v 18. knihu sem si chtel koupit v brně jak pujdu ze školy ale tak se nedostanu asi tak 3tydny a nemůžu se dočkat a objednávat se mi to taky nechce ono jako student platit poštovny a balny se mi nechce sem rád za každou korunu z brigády ale knihu si koupím stejně as se uzdravím ono se s toho líp čte a taky to člověk může číst krásne několikrát do roka aniš by prosedel spoustu hodin u pc
moc děkuji a kdyštok to prosím pošlete na email radek.valicek@email.cz
Návrat nahoru Goto down
deathskull
Žvatlal



Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 02. 12. 08

Jak to bude dál? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? - Stránka 2 Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 2:38 pm

mozna ze bych par kapitol i mohl naskenovat, ale nic neslibuji, nevim jak na tom budu s casem.
Návrat nahoru Goto down
blombik
Obyvatel Alegaesie
Obyvatel Alegaesie



Poèet pøíspìvkù : 325
Join date : 04. 11. 08
Age : 35
Location : Ústí nad Orlicí/Brno

Jak to bude dál? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? - Stránka 2 Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 3:12 pm

Tak už jsem Brisingr dočetl... Teda navázal jsem na kapitoly, který byly přeložený tady... A musím říct, že poslední kapitoly vůbec nebyly špatný... Bohužel dobrejch je posledních řekněme 150 stránek a předešlejch 500 nic moc...
Návrat nahoru Goto down
Tomiiik7
Mluvil
Mluvil
Tomiiik7


Poèet pøíspìvkù : 108
Join date : 02. 11. 08
Age : 34
Location : Brno CZE

Jak to bude dál? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? - Stránka 2 Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 5:00 pm

deathskull napsal:
mozna ze bych par kapitol i mohl naskenovat, ale nic neslibuji, nevim jak na tom budu s casem.
to bys byl strasne hooodnej Smile
Návrat nahoru Goto down
Kořas
Kecal
Kecal
Kořas


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 05. 11. 08

Jak to bude dál? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? - Stránka 2 Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 6:23 pm

Já už jen čekám na čtyřku ta snad bude obsahově lepší, jenže než ta zas vyjde....Jinak jsem to dočetl už včera těch párkapitol co mi chybělo jsem měl dočtený za pár hodin pale pale pale
Návrat nahoru Goto down
feraf
Mluvil a bylo mu rozumět
Mluvil a bylo mu rozumět
feraf


Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 07. 11. 08
Age : 32

Jak to bude dál? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? - Stránka 2 Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 11:26 pm

Kořas napsal:
Já už jen čekám na čtyřku ta snad bude obsahově lepší, jenže než ta zas vyjde....Jinak jsem to dočetl už včera těch párkapitol co mi chybělo jsem měl dočtený za pár hodin pale pale pale

tak to jo. já to čtu od začátku abych porovnal překlad. A musím uznat že každý kdo překladal je dorý. jinak jsem teď někde v polovině knihy Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
Kořas
Kecal
Kecal
Kořas


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 05. 11. 08

Jak to bude dál? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 12:05 am

feraf napsal:
Kořas napsal:
Já už jen čekám na čtyřku ta snad bude obsahově lepší, jenže než ta zas vyjde....Jinak jsem to dočetl už včera těch párkapitol co mi chybělo jsem měl dočtený za pár hodin pale pale pale

tak to jo. já to čtu od začátku abych porovnal překlad. A musím uznat že každý kdo překladal je dorý. jinak jsem teď někde v polovině knihy Laughing Laughing Laughing
Tak co tady ještěděláš?Já být tebou čtu až se země kouří lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
LiefzDel
Kecal
Kecal



Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 14. 01. 09

Jak to bude dál? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 10:10 pm

mě už knížka jede nejpozději do pátku ji mám doma Laughing i když si ji prvni zamluvil brácha Sad takže na přečteni budu moset počkat.
Návrat nahoru Goto down
Luthien
Obyvatel Alegaesie
Obyvatel Alegaesie
Luthien


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 03. 11. 08
Location : Bratislava

Jak to bude dál? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 10:27 pm

Ja som asi pred hodinkou dočítala tiež (keďže som to čítala od začiatku tak mi to trvalo trochu dlhšie ako keby som to čítala od tej 43 kapčy) a musím uznať, že tých posledných 100-150 strán bolo z knižky fakt najlepších.. Aspoň trochu to ten Paolini vylepšil Razz
Návrat nahoru Goto down
Vydra
Žvatlal



Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 03. 12. 08

Jak to bude dál? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Děj   Jak to bude dál? - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 06, 2009 9:51 am

Teda konec knížky byl asi nejlepší, i když mě to, co se týká děje, zklamalo. Několik nelogických kroků bez zvláštního důvodu, chmmmmm. Neutral
Návrat nahoru Goto down
blombik
Obyvatel Alegaesie
Obyvatel Alegaesie



Poèet pøíspìvkù : 325
Join date : 04. 11. 08
Age : 35
Location : Ústí nad Orlicí/Brno

Jak to bude dál? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 06, 2009 12:08 pm

Vydra napsal:
Teda konec knížky byl asi nejlepší, i když mě to, co se týká děje, zklamalo. Několik nelogických kroků bez zvláštního důvodu, chmmmmm. Neutral

jaký kroky? Ať nad nima můžem přemejšlet i my, co jsme si jich nevšimli Wink .

Jinak pokud si toho někdo nevšimnul, tak takhle byl už i Eldest - nic se nedělo a na konci bitva Sad
Návrat nahoru Goto down
Tomiiik7
Mluvil
Mluvil
Tomiiik7


Poèet pøíspìvkù : 108
Join date : 02. 11. 08
Age : 34
Location : Brno CZE

Jak to bude dál? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 06, 2009 4:26 pm

blombik napsal:
Vydra napsal:
Teda konec knížky byl asi nejlepší, i když mě to, co se týká děje, zklamalo. Několik nelogických kroků bez zvláštního důvodu, chmmmmm. Neutral

jaký kroky? Ať nad nima můžem přemejšlet i my, co jsme si jich nevšimli Wink .

Jinak pokud si toho někdo nevšimnul, tak takhle byl už i Eldest - nic se nedělo a na konci bitva Sad
Skvely tak uz mam taky doma brisingra...pro zajemnce o ofoceni mrknete na nejmenovanou warez stranku...warforum*.cz
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jak to bude dál? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jak to bude dál?
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Brisingr :: Blízká budoucnost-
Přejdi na: