Brisingr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Brisingr

Fórum pojednávají o knize Brisingr
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  Pravidla  

 

 Jak to bude dál?

Goto down 
+20
LiefzDel
Inu
Kořas
Elensar
certyx
Zjjd75
Dragonfly
Vasek242
feraf
Luthien
Aksilka
Chosse
Tomiiik7
ari.com
Jerky
deathskull
KSSA
blombik
Ziketan
RORAN
24 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
RORAN
Admin
Admin
RORAN


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 02. 11. 08
Location : Příbram

Jak to bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? Icon_minitimeMon Jan 19, 2009 12:46 am

Mrzí mě to, ale musím vám oznámit, že s největší pravděpodobností ukončíme brzy překladatelskou činnost. Oficiální překlad již máme za dveřmi, a počet lidí v překladatelské týmu stále klesá. Do oficiálního vydání však na rozloučenou ještě2 nebo 3 kapitolky vydáme, tímto vám chci zároveň s celým Brisingr týmem poděkovat za podporu a následné gratulace, i když né vždy byli komentáře příjemné. Toto fórum bude zachováno, a až vyjde čtvrtý díl, tak jsme ochotni se do toho opět pustit, snad budete stát při nás:)

Příjemné čtení, váženým fanouškům ODJ přeje RORAN
Návrat nahoru Goto down
Ziketan
Mluvil
Mluvil
Ziketan


Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 03. 11. 08
Age : 34

Jak to bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? Icon_minitimeTue Jan 20, 2009 6:07 pm

RORAN napsal:
Mrzí mě to, ale musím vám oznámit, že s největší pravděpodobností ukončíme brzy překladatelskou činnost. Oficiální překlad již máme za dveřmi, a počet lidí v překladatelské týmu stále klesá. Do oficiálního vydání však na rozloučenou ještě2 nebo 3 kapitolky vydáme, tímto vám chci zároveň s celým Brisingr týmem poděkovat za podporu a následné gratulace, i když né vždy byli komentáře příjemné. Toto fórum bude zachováno, a až vyjde čtvrtý díl, tak jsme ochotni se do toho opět pustit, snad budete stát při nás:)

Příjemné čtení, váženým fanouškům ODJ přeje RORAN


Hmm a zaujimalo by mma kedy asi tie 2-3 kapitolky vydate?
Návrat nahoru Goto down
blombik
Obyvatel Alegaesie
Obyvatel Alegaesie



Poèet pøíspìvkù : 325
Join date : 04. 11. 08
Age : 35
Location : Ústí nad Orlicí/Brno

Jak to bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? Icon_minitimeTue Jan 20, 2009 6:34 pm

Ziketan napsal:
RORAN napsal:
Mrzí mě to, ale musím vám oznámit, že s největší pravděpodobností ukončíme brzy překladatelskou činnost. Oficiální překlad již máme za dveřmi, a počet lidí v překladatelské týmu stále klesá. Do oficiálního vydání však na rozloučenou ještě2 nebo 3 kapitolky vydáme, tímto vám chci zároveň s celým Brisingr týmem poděkovat za podporu a následné gratulace, i když né vždy byli komentáře příjemné. Toto fórum bude zachováno, a až vyjde čtvrtý díl, tak jsme ochotni se do toho opět pustit, snad budete stát při nás:)

Příjemné čtení, váženým fanouškům ODJ přeje RORAN


Hmm a zaujimalo by mma kedy asi tie 2-3 kapitolky vydate?

mno tak třeba se najde někdo, kdo bude ochotnej to přeložit rychle...
Návrat nahoru Goto down
KSSA
Žvatlal



Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 12. 11. 08

Jak to bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? Icon_minitimeTue Jan 20, 2009 6:36 pm

Ziketan napsal:
RORAN napsal:
Mrzí mě to, ale musím vám oznámit, že s největší pravděpodobností ukončíme brzy překladatelskou činnost. Oficiální překlad již máme za dveřmi, a počet lidí v překladatelské týmu stále klesá. Do oficiálního vydání však na rozloučenou ještě2 nebo 3 kapitolky vydáme, tímto vám chci zároveň s celým Brisingr týmem poděkovat za podporu a následné gratulace, i když né vždy byli komentáře příjemné. Toto fórum bude zachováno, a až vyjde čtvrtý díl, tak jsme ochotni se do toho opět pustit, snad budete stát při nás:)

Příjemné čtení, váženým fanouškům ODJ přeje RORAN


Hmm a zaujimalo by mma kedy asi tie 2-3 kapitolky vydate?

A zajímá vás taky něco jiného?

Rorane, vy nemáte co děkovat, to my by jsme vám měli za to poděkovat a já osobně před Vámi smekám klobouk za skvělou práci.
Jelikož jsem Vám přeložil 1 kapitolu a viděl, jak strašná práce to je a jaký termíny se tam objevují, opravdu si zasloužíte kanonizovat... =))

Moc děkujeme
Návrat nahoru Goto down
deathskull
Žvatlal



Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 02. 12. 08

Jak to bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? Icon_minitimeWed Jan 21, 2009 8:15 am

jj, bylo to super a uz se tesim na dalsi kapitolky:) nic mene, pokud by jste potrebpvali pomoct, tak mi napis a ja rad pomuzu s prekladem, ale to uz asi pisu pozde, co?Smile Drive jsem bouhzel nemohl, chodim totiz do prace a jeste jsem studoval VS dalkove, tak ze to byl docela hokej:) Tak ze na nas ctenare dekuji celemu tymu za opravdu skvelou praci.
Návrat nahoru Goto down
Jerky
Žvatlal



Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 17. 01. 09

Jak to bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? Icon_minitimeWed Jan 21, 2009 5:31 pm

RORAN napsal:
Mrzí mě to, ale musím vám oznámit, že s největší pravděpodobností ukončíme brzy překladatelskou činnost. Oficiální překlad již máme za dveřmi, a počet lidí v překladatelské týmu stále klesá. Do oficiálního vydání však na rozloučenou ještě2 nebo 3 kapitolky vydáme, tímto vám chci zároveň s celým Brisingr týmem poděkovat za podporu a následné gratulace, i když né vždy byli komentáře příjemné. Toto fórum bude zachováno, a až vyjde čtvrtý díl, tak jsme ochotni se do toho opět pustit, snad budete stát při nás:)

Příjemné čtení, váženým fanouškům ODJ přeje RORAN

Fakt moc děkuju, bez Vás bych si asi uhrizala nehty nedočkavostí lol!
Návrat nahoru Goto down
ari.com
Žvatlal



Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 03. 11. 08

Jak to bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? Icon_minitimeWed Jan 21, 2009 6:30 pm

KSSA napsal:
A zajímá vás taky něco jiného?
Ne nezajímá, my tady od toho jsme abych čekali na další kapitoly, vždyť od toho ta stránka taky je. A o počasí se tady bavit nebudu. Laughing

Jinak taky díky za přeložené kapitoly, odvedli jste velký kus práce. Překlad byl perfektní, jenom mě zatím kniha zklamala.
Návrat nahoru Goto down
RORAN
Admin
Admin
RORAN


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 02. 11. 08
Location : Příbram

Jak to bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? Icon_minitimeWed Jan 21, 2009 7:00 pm

deathskull napsal:
jj, bylo to super a uz se tesim na dalsi kapitolky:) nic mene, pokud by jste potrebpvali pomoct, tak mi napis a ja rad pomuzu s prekladem, ale to uz asi pisu pozde, co?Smile Drive jsem bouhzel nemohl, chodim totiz do prace a jeste jsem studoval VS dalkove, tak ze to byl docela hokej:) Tak ze na nas ctenare dekuji celemu tymu za opravdu skvelou praci.

tak snad příštěSmile Jinak já hokej hraju, takže se v tom vyznám:D
Návrat nahoru Goto down
Tomiiik7
Mluvil
Mluvil
Tomiiik7


Poèet pøíspìvkù : 108
Join date : 02. 11. 08
Age : 34
Location : Brno CZE

Jak to bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 2:37 am

Moc dekuji Smile
Návrat nahoru Goto down
Chosse
Kecal
Kecal



Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 02. 11. 08
Age : 34
Location : Čáslav

Jak to bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 5:38 pm

Ziketan napsal:
RORAN napsal:
Mrzí mě to, ale musím vám oznámit, že s největší pravděpodobností ukončíme brzy překladatelskou činnost. Oficiální překlad již máme za dveřmi, a počet lidí v překladatelské týmu stále klesá. Do oficiálního vydání však na rozloučenou ještě2 nebo 3 kapitolky vydáme, tímto vám chci zároveň s celým Brisingr týmem poděkovat za podporu a následné gratulace, i když né vždy byli komentáře příjemné. Toto fórum bude zachováno, a až vyjde čtvrtý díl, tak jsme ochotni se do toho opět pustit, snad budete stát při nás:)

Příjemné čtení, váženým fanouškům ODJ přeje RORAN


Hmm a zaujimalo by mma kedy asi tie 2-3 kapitolky vydate?


Ja take děkuji za to vše co jste pro nas udělali, ale zajimalo by me take zda vydate ty 3 kapitolky ješte před vydanim knižky :-)
Návrat nahoru Goto down
Aksilka
Obyvatel Alegaesie
Obyvatel Alegaesie
Aksilka


Poèet pøíspìvkù : 464
Join date : 12. 11. 08

Jak to bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 5:40 pm

Chosse napsal:
Ziketan napsal:
RORAN napsal:
Mrzí mě to, ale musím vám oznámit, že s největší pravděpodobností ukončíme brzy překladatelskou činnost. Oficiální překlad již máme za dveřmi, a počet lidí v překladatelské týmu stále klesá. Do oficiálního vydání však na rozloučenou ještě2 nebo 3 kapitolky vydáme, tímto vám chci zároveň s celým Brisingr týmem poděkovat za podporu a následné gratulace, i když né vždy byli komentáře příjemné. Toto fórum bude zachováno, a až vyjde čtvrtý díl, tak jsme ochotni se do toho opět pustit, snad budete stát při nás:)

Příjemné čtení, váženým fanouškům ODJ přeje RORAN


Hmm a zaujimalo by mma kedy asi tie 2-3 kapitolky vydate?


Ja take děkuji za to vše co jste pro nas udělali, ale zajimalo by me take zda vydate ty 3 kapitolky ješte před vydanim knižky :-)

klid...ještgě je šest dní čas Smile
Návrat nahoru Goto down
http://sachikoyukiru.deviantart.com/
Luthien
Obyvatel Alegaesie
Obyvatel Alegaesie
Luthien


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 03. 11. 08
Location : Bratislava

Jak to bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 8:14 pm

Chosse napsal:
Ja take děkuji za to vše co jste pro nas udělali, ale zajimalo by me take zda vydate ty 3 kapitolky ješte před vydanim knižky :-)

Hmmm. Vidím tu nejakých nedočkavcov Razz Razz
Návrat nahoru Goto down
Chosse
Kecal
Kecal



Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 02. 11. 08
Age : 34
Location : Čáslav

Jak to bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 8:19 pm

Luthien napsal:
Chosse napsal:
Ja take děkuji za to vše co jste pro nas udělali, ale zajimalo by me take zda vydate ty 3 kapitolky ješte před vydanim knižky :-)

Hmmm. Vidím tu nejakých nedočkavcov Razz Razz


No to jsem :-) a když dočtu kapitolu tak me to nuti číst dale :)ale když žadna další neni tak je to hruza, mam rozečteno dalších 6 knih abych to nejak zazdil :-) tak proto jsem nedočkavý :-D
Návrat nahoru Goto down
RORAN
Admin
Admin
RORAN


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 02. 11. 08
Location : Příbram

Jak to bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? Icon_minitimeMon Jan 26, 2009 1:52 am

nebojte se, do pátku ještě něco málo vyjde:) abyste se přes výkend mohli správně nabudit
Návrat nahoru Goto down
feraf
Mluvil a bylo mu rozumět
Mluvil a bylo mu rozumět
feraf


Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 07. 11. 08
Age : 32

Jak to bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? Icon_minitimeMon Jan 26, 2009 3:24 pm

RORANE jen tak aby se neřeklo ale Fragment posunul vydání brisingru na 31.1.2009. tak aby jste vůbec něco vydaly. Když tak si to můžeš ověřit tady http://www.brisingr.cz/
Návrat nahoru Goto down
RORAN
Admin
Admin
RORAN


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 02. 11. 08
Location : Příbram

Jak to bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? Icon_minitimeMon Jan 26, 2009 8:37 pm

tak to nevím, nevím:)
Návrat nahoru Goto down
Vasek242
Žvatlal



Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 10. 11. 08
Age : 32

Jak to bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: brisingr   Jak to bude dál? Icon_minitimeTue Jan 27, 2009 9:44 pm

Tak mne dnes přišla kniha a překlad je srovnatelnej :-) odvedli jste dobrou praci :-)
Návrat nahoru Goto down
feraf
Mluvil a bylo mu rozumět
Mluvil a bylo mu rozumět
feraf


Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 07. 11. 08
Age : 32

Jak to bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? Icon_minitimeTue Jan 27, 2009 10:26 pm

Vasek242 napsal:
Tak mne dnes přišla kniha a překlad je srovnatelnej :-) odvedli jste dobrou praci :-)

tak to je super. a už ji čteš??
Návrat nahoru Goto down
Chosse
Kecal
Kecal



Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 02. 11. 08
Age : 34
Location : Čáslav

Jak to bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? Icon_minitimeTue Jan 27, 2009 11:43 pm

Vasek242 napsal:
Tak mne dnes přišla kniha a překlad je srovnatelnej :-) odvedli jste dobrou praci :-)


Hned ti zavidim, ja si budu muset počkat do března kdy ji dostanu k svatku :-(
Návrat nahoru Goto down
Vasek242
Žvatlal



Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 10. 11. 08
Age : 32

Jak to bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: brisingr   Jak to bude dál? Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 8:49 am

jj už čtu jak o život a nakonec knihy to teprve začalo být zajimavé :-)
Návrat nahoru Goto down
RORAN
Admin
Admin
RORAN


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 02. 11. 08
Location : Příbram

Jak to bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 1:01 pm

Vasek242 napsal:
Tak mne dnes přišla kniha a překlad je srovnatelnej :-) odvedli jste dobrou praci :-)

tak to děkujeme za kompliment, jaktože ji máš tak brzy?
Návrat nahoru Goto down
Dragonfly
Žvatlal
Dragonfly


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 02. 11. 08

Jak to bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 1:27 pm

beeee
knihy co byly ojednany do 15.1.2009 zacli rozesilat 26.1.2009 a ja mam stale stav objednavky: potvrzeno provozovatelem.... To je muceni :-)

Vasek242: tak trochu ti zavidim..ale co taky mi to prijde :-D

Rorane a celemu prekladatelskemu tymu, vzdavam cest, dekuji vam moc, udelali jste kus velmi uzitecne prace!
Návrat nahoru Goto down
http://forum.sff.cz/
Zjjd75
Žvatlal



Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 10. 11. 08
Location : Brno

Jak to bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 1:28 pm

RORAN napsal:
Vasek242 napsal:
Tak mne dnes přišla kniha a překlad je srovnatelnej :-) odvedli jste dobrou praci :-)

tak to děkujeme za kompliment, jaktože ji máš tak brzy?

Odpovím za Vaška (i když já ji ještě nemám), ve Fragmentu visí oznámení, že kniha (objednávky do 15.1.2009) byla rozeslaná dne 26.1.2009.
Návrat nahoru Goto down
certyx
Žvatlal



Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 05. 11. 08

Jak to bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: nehorátnost   Jak to bude dál? Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 3:44 pm

Rak tohle je fakt nehorázné objednal jsem si poukaz ten přišel v pohod ale doteď mi nepřišla kniha. Tak jsem napsal na feagment at mi vysfetlý co je to za bordel? a oni odepsali že došlo k chybě a zapoměli objednavku vyexpedovat a že to pošlou zítra o nezabít je ?Tak jsem jim odepsal že v tom případě to beru jako nedodržení objednávky(mám jí mít 2 dny před vydaním) a nahlásím to české obchodní inspekci tak jsem zjedav co ted na to řeknou
Návrat nahoru Goto down
blombik
Obyvatel Alegaesie
Obyvatel Alegaesie



Poèet pøíspìvkù : 325
Join date : 04. 11. 08
Age : 35
Location : Ústí nad Orlicí/Brno

Jak to bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 3:45 pm

Vasek242 napsal:
Tak mne dnes přišla kniha a překlad je srovnatelnej :-) odvedli jste dobrou praci :-)

Co takhle naskenovat a hodit na net?? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jak to bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to bude dál?   Jak to bude dál? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jak to bude dál?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Brisingr :: Blízká budoucnost-
Přejdi na: